Podsumowanie XIV kolejki B - Klasy

Dębina Łętowska - Rybitwa Ostrów 0:0

W sobotnim meczu zdecydowanym faworytem był wicelider rozgrywek - Rybitwa Ostrów. Mimo występu czołowego strzelca naszej B-Klasy - Rafała Bryla - w meczu nie padły żadne bramki i drużyny podzieliły się punktami, co jest sporym sukcesem Dębiny Łętowskiej.

LKS Ładna - Metal Tarnów 2:2

W meczu na szczycie podział punktów, co chyba bardziej satysfakcjonuje lidera, który utrzymuje bezpieczną przewagę nad resztą stawki. W meczu tym toczonym w szybkim tempie, nie brakowało emocji. Relacja z meczu na stronie OZPN.

Radar Łętowice - FC Pawęzów 0:5

Pewna wygrana zespołu FC Pawęzów, który niespodziewanie awansował na 2 pozycję, potwierdzając swoje aspiracje do awansu.

KS Biała - Więckovia Więckowice 5:1

W meczu drużyn z dolnej części tabeli zdecydowane zwycięstwo odniosła Biała, rewanżując się za porażkę w rundzie jesiennej. Mecz rostrzygął się już w pierwszej połowie, po której było 3:1.

Błękitni Tarnów - KS Tarnowiec 0:2

Wyrównany i pełen walki mecz. Kiedy wydawało się, że gospodarze zaczynają przejmować inicjatywę, zostali ukarani rzutem karnym (który został fatalnie przestrzelony przez zawodnika Tarnowca), a później otrzymali bramkę z kontry. W końcówce Tarnowiec dołożył drugą bramkę przypieczętowując swoje zwycięstwo.

KS Niwka - Zryw Wielka Wieś 2:2

Mimo prowadzenia 0:2 Zryw Wielka Wieś musiał podzielić się z Niwką punktami. Za wbicie piłki do bramki ręką czerwoną kartkę otrzymał zawodnik z Wielkiej Wsi i grająca w przewadze Niwka zdołała doprowadzić do remisu.